Informacje dodatkowe
| Producent | Optima |
|---|---|
| Rodzaj | AGM |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 50Ah |
| Prąd rozruchu | 815A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 254 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 200 |
| Mocowanie | BRAK |
| Obudowa | BRAK |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | RTS4.2 |
946.00zł

Dostępny
| Producent | Optima |
|---|---|
| Rodzaj | AGM |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 50Ah |
| Prąd rozruchu | 815A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 254 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 200 |
| Mocowanie | BRAK |
| Obudowa | BRAK |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | RTS4.2 |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.