Informacje dodatkowe
| Producent | Jenox |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 6V |
| Pojemność | 80Ah |
| Prąd rozruchu | 600A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 165 |
| Szerokość (mm) | 158 |
| Wysokość (mm) | 213 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | 080010 |
| EAN | 5907623820595 |
260.00zł

Dostępny
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Odbiór osobisty + montaż: bezpłatnie
Dowóz na terenie Krakowa: 30zł
Dowóz i montaż na terenie Krakowa: 150zł
Kurier DPD: 50zł
Kurier DPD Pobranie: 55zł
| Producent | Jenox |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 6V |
| Pojemność | 80Ah |
| Prąd rozruchu | 600A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 165 |
| Szerokość (mm) | 158 |
| Wysokość (mm) | 213 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | 080010 |
| EAN | 5907623820595 |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.