Informacje dodatkowe
| Producent | Tab |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 32Ah |
| Prąd rozruchu | 350A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 196 |
| Szerokość (mm) | 127 |
| Wysokość (mm) | 185 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
239.00zł

Dostępny
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Paczkomaty Inpost: 18zł
Kurier DPD: 25zł
Kurier DPD Pobranie: 30zł
| Producent | Tab |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 32Ah |
| Prąd rozruchu | 350A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 196 |
| Szerokość (mm) | 127 |
| Wysokość (mm) | 185 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |