Informacje dodatkowe
| Producent | Yuasa |
|---|---|
| Rodzaj | AGM |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 10.5Ah |
| Prąd rozruchu | 175A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 150 |
| Szerokość (mm) | 87 |
| Wysokość (mm) | 105 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | YT12A-BS |
| EAN | 5050694004490 |
449.00zł


Dostępny
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Paczkomaty Inpost: 18zł
Kurier DPD: 25zł
Kurier DPD Pobranie: 30zł
| Producent | Yuasa |
|---|---|
| Rodzaj | AGM |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 10.5Ah |
| Prąd rozruchu | 175A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 150 |
| Szerokość (mm) | 87 |
| Wysokość (mm) | 105 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | YT12A-BS |
| EAN | 5050694004490 |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.