Informacje dodatkowe
| Producent | Voltmaster |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 180Ah |
| Prąd rozruchu | 1000A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 513 |
| Szerokość (mm) | 223 |
| Wysokość (mm) | 223 |
| Obudowa | D05 |
| Mocowanie | BRAK |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
738.00zł

Brak w magazynie
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Odbiór osobisty + montaż: bezpłatnie
Dowóz na terenie Krakowa: 30zł
Dowóz i montaż na terenie Krakowa: 150zł
| Producent | Voltmaster |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 180Ah |
| Prąd rozruchu | 1000A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 513 |
| Szerokość (mm) | 223 |
| Wysokość (mm) | 223 |
| Obudowa | D05 |
| Mocowanie | BRAK |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.