Informacje dodatkowe
| Producent | Varta |
|---|---|
| Rodzaj | AGM |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 95Ah |
| Prąd rozruchu | 850A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 353 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 190 |
| Mocowanie | BRAK |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | LA95 |
| EAN | 4016987142738 |
1,020.00zł

Dostępny
| Producent | Varta |
|---|---|
| Rodzaj | AGM |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 95Ah |
| Prąd rozruchu | 850A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 353 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 190 |
| Mocowanie | BRAK |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | LA95 |
| EAN | 4016987142738 |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.