Informacje dodatkowe
| Producent | Varta |
|---|---|
| Rodzaj | AGM |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 105Ah |
| Prąd rozruchu | 950A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 394 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 190 |
| Mocowanie | BRAK |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | LA105 |
| EAN | 4016987142745 |
1,059.00zł

Dostępny
| Producent | Varta |
|---|---|
| Rodzaj | AGM |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 105Ah |
| Prąd rozruchu | 950A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 394 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 190 |
| Mocowanie | BRAK |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | LA105 |
| EAN | 4016987142745 |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.