Informacje dodatkowe
| Producent | Varta |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 14Ah |
| Prąd rozruchu | 190A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 134 |
| Szerokość (mm) | 89 |
| Wysokość (mm) | 176 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | YB14A-A2 |
| EAN | 4016987141281 |
219.00zł


Dostępny
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Paczkomaty Inpost: 18zł
Kurier DPD: 25zł
Kurier DPD Pobranie: 30zł
| Producent | Varta |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 14Ah |
| Prąd rozruchu | 190A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 134 |
| Szerokość (mm) | 89 |
| Wysokość (mm) | 176 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | YB14A-A2 |
| EAN | 4016987141281 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.