Informacje dodatkowe
| Producent | Varta |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 6V |
| Pojemność | 66Ah |
| Prąd rozruchu | 360A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 177 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 185 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | 66017036 |
749.00zł


Brak w magazynie
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Odbiór osobisty + montaż: bezpłatnie
Dowóz na terenie Krakowa: 30zł
Dowóz i montaż na terenie Krakowa: 150zł
Kurier DPD: 50zł
Kurier DPD Pobranie: 55zł
| Producent | Varta |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 6V |
| Pojemność | 66Ah |
| Prąd rozruchu | 360A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 177 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 185 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | 66017036 |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.