Informacje dodatkowe
| Producent | Unibat |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 14Ah |
| Prąd rozruchu | 190A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 134 |
| Szerokość (mm) | 89 |
| Wysokość (mm) | 166 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | CB14L-A2 |
216.00zł

Dostępny
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Paczkomaty Inpost: 18zł
Kurier DPD: 25zł
Kurier DPD Pobranie: 30zł
| Producent | Unibat |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 14Ah |
| Prąd rozruchu | 190A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 134 |
| Szerokość (mm) | 89 |
| Wysokość (mm) | 166 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | CB14L-A2 |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.