Informacje dodatkowe
| Producent | Powerbat |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 11Ah |
| Prąd rozruchu | 160A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 136 |
| Szerokość (mm) | 91 |
| Wysokość (mm) | 146 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
129.00zł

Dostępny
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Paczkomaty Inpost: 18zł
Kurier DPD: 25zł
Kurier DPD Pobranie: 30zł
| Producent | Powerbat |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 11Ah |
| Prąd rozruchu | 160A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 136 |
| Szerokość (mm) | 91 |
| Wysokość (mm) | 146 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.