Informacje dodatkowe
| Producent | Optima |
|---|---|
| Rodzaj | AGM |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 75Ah |
| Prąd rozruchu | 975A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 325 |
| Szerokość (mm) | 165 |
| Wysokość (mm) | 238 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | YTS5.5 |
1,450.00zł

Dostępny
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Odbiór osobisty + montaż: bezpłatnie
Dowóz na terenie Krakowa: 30zł
Dowóz i montaż na terenie Krakowa: 150zł
| Producent | Optima |
|---|---|
| Rodzaj | AGM |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 75Ah |
| Prąd rozruchu | 975A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 325 |
| Szerokość (mm) | 165 |
| Wysokość (mm) | 238 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | YTS5.5 |
Akumulator Yellow Top High Performance AGM to jeden z niewielu akumulatorów samochodowych na rynku, który jest naprawdę podwójnego zastosowania. Dzięki doskonałej mocy rozruchowej i imponującym możliwościom głębokiego cyklicznego rozładowywania, ten wytrzymały akumulator jest idealny do kamperów wyposażonych w wiele urządzeń. Jego niska rezystancja wewnętrzna zapewnia bardziej stałą moc wyjściową i krótsze czasy ładowania.
Główne zalety akumulatora Optima Yellow Top to