Informacje dodatkowe
| Producent | Powerbat |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 6V |
| Pojemność | 11Ah |
| Prąd rozruchu | 130A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 122 |
| Szerokość (mm) | 62 |
| Wysokość (mm) | 131 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | 6N11A-3A |
139.00zł

Dostępny
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Paczkomaty Inpost: 18zł
Kurier DPD: 25zł
Kurier DPD Pobranie: 30zł
| Producent | Powerbat |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 6V |
| Pojemność | 11Ah |
| Prąd rozruchu | 130A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 122 |
| Szerokość (mm) | 62 |
| Wysokość (mm) | 131 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | 6N11A-3A |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.