Informacje dodatkowe
| Producent | Powerbat |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 12Ah |
| Prąd rozruchu | 165A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 134 |
| Szerokość (mm) | 80 |
| Wysokość (mm) | 160 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | CB12A-B |
179.00zł

Dostępny
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Paczkomaty Inpost: 18zł
Kurier DPD: 25zł
Kurier DPD Pobranie: 30zł
| Producent | Powerbat |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 12Ah |
| Prąd rozruchu | 165A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 134 |
| Szerokość (mm) | 80 |
| Wysokość (mm) | 160 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | CB12A-B |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.