Informacje dodatkowe
| Producent | Moretti |
|---|---|
| Rodzaj | GEL |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 4Ah |
| Prąd rozruchu | 50A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 113 |
| Szerokość (mm) | 70 |
| Wysokość (mm) | 85 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | MTX4L-BS-MF |
114.00zł

Dostępny
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Paczkomaty Inpost: 18zł
Kurier DPD: 25zł
Kurier DPD Pobranie: 30zł
| Producent | Moretti |
|---|---|
| Rodzaj | GEL |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 4Ah |
| Prąd rozruchu | 50A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 113 |
| Szerokość (mm) | 70 |
| Wysokość (mm) | 85 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | MTX4L-BS-MF |