Informacje dodatkowe
| Producent | Moll |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 35Ah |
| Prąd rozruchu | 240A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 197 |
| Szerokość (mm) | 128 |
| Wysokość (mm) | 227 |
| Mocowanie | BRAK |
| Obudowa | BRAK |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | 53522 |
217.00zł

Brak w magazynie
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Odbiór osobisty + montaż: bezpłatnie
Dowóz na terenie Krakowa: 30zł
Dowóz i montaż na terenie Krakowa: 150zł
| Producent | Moll |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 35Ah |
| Prąd rozruchu | 240A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 197 |
| Szerokość (mm) | 128 |
| Wysokość (mm) | 227 |
| Mocowanie | BRAK |
| Obudowa | BRAK |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | 53522 |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.