Informacje dodatkowe
| Producent | M.Line |
|---|---|
| Rodzaj | GEL |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 6.5Ah |
| Prąd rozruchu | 85A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 150 |
| Szerokość (mm) | 66 |
| Wysokość (mm) | 94 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | YT7B-BS |
166.00zł

Brak w magazynie
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Paczkomaty Inpost: 18zł
Kurier DPD: 25zł
Kurier DPD Pobranie: 30zł
| Producent | M.Line |
|---|---|
| Rodzaj | GEL |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 6.5Ah |
| Prąd rozruchu | 85A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 150 |
| Szerokość (mm) | 66 |
| Wysokość (mm) | 94 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | YT7B-BS |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.