Informacje dodatkowe
| Producent | M.Line |
|---|---|
| Rodzaj | GEL |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 11.2Ah |
| Prąd rozruchu | 230A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 150 |
| Szerokość (mm) | 87 |
| Wysokość (mm) | 110 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | YTZ14S |
237.00zł

Brak w magazynie
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Paczkomaty Inpost: 18zł
Kurier DPD: 25zł
Kurier DPD Pobranie: 30zł
| Producent | M.Line |
|---|---|
| Rodzaj | GEL |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 11.2Ah |
| Prąd rozruchu | 230A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 150 |
| Szerokość (mm) | 87 |
| Wysokość (mm) | 110 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | YTZ14S |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.