Informacje dodatkowe
| Producent | M.Line |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 4Ah |
| Prąd rozruchu | 70A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 114 |
| Szerokość (mm) | 71 |
| Wysokość (mm) | 106 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | YTX5L-BS |
140.00zł

Brak w magazynie
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Paczkomaty Inpost: 18zł
Kurier DPD: 25zł
Kurier DPD Pobranie: 30zł
| Producent | M.Line |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 4Ah |
| Prąd rozruchu | 70A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 114 |
| Szerokość (mm) | 71 |
| Wysokość (mm) | 106 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | YTX5L-BS |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.