Informacje dodatkowe
| Producent | Jenox |
|---|---|
| Rodzaj | EFB |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 70Ah |
| Prąd rozruchu | 680A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 276 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 175 |
| Mocowanie | BRAK |
| Obudowa | BRAK |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | 070624S |
388.00zł
Dostępny
| Producent | Jenox |
|---|---|
| Rodzaj | EFB |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 70Ah |
| Prąd rozruchu | 680A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 276 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 175 |
| Mocowanie | BRAK |
| Obudowa | BRAK |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | 070624S |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.