Informacje dodatkowe
| Producent | Haze |
|---|---|
| Rodzaj | AGM |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 91Ah |
| Prąd rozruchu | 620A |
| Długość (mm) | 260 |
| Szerokość (mm) | 168 |
| Wysokość (mm) | 211 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | HZB12-80 |

334.00zł

Brak w magazynie
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Odbiór osobisty + montaż: bezpłatnie
Dowóz na terenie Krakowa: 30zł
Dowóz i montaż na terenie Krakowa: 150zł
| Producent | Haze |
|---|---|
| Rodzaj | AGM |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 91Ah |
| Prąd rozruchu | 620A |
| Długość (mm) | 260 |
| Szerokość (mm) | 168 |
| Wysokość (mm) | 211 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | HZB12-80 |