Informacje dodatkowe
| Rodzaj | AGM |
|---|---|
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 7Ah |
| Prąd rozruchu | 85A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 150 |
| Szerokość (mm) | 65 |
| Wysokość (mm) | 95 |
| Mocowanie | B0 |
| Obudowa | C50 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | AGM12-7F |
199.00zł

Dostępny
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Paczkomaty Inpost: 18zł
Kurier DPD: 25zł
Kurier DPD Pobranie: 30zł
| Rodzaj | AGM |
|---|---|
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 7Ah |
| Prąd rozruchu | 85A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 150 |
| Szerokość (mm) | 65 |
| Wysokość (mm) | 95 |
| Mocowanie | B0 |
| Obudowa | C50 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | AGM12-7F |