Informacje dodatkowe
| Rodzaj | AGM |
|---|---|
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 18Ah |
| Prąd rozruchu | 250A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 180 |
| Szerokość (mm) | 75 |
| Wysokość (mm) | 165 |
| Mocowanie | B0 |
| Obudowa | C64 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | AGM12-18 |
412.00zł

Dostępny
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Paczkomaty Inpost: 18zł
Kurier DPD: 25zł
Kurier DPD Pobranie: 30zł
| Rodzaj | AGM |
|---|---|
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 18Ah |
| Prąd rozruchu | 250A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 180 |
| Szerokość (mm) | 75 |
| Wysokość (mm) | 165 |
| Mocowanie | B0 |
| Obudowa | C64 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | AGM12-18 |