Informacje dodatkowe
| Napięcie | 12V |
|---|---|
| Pojemność | 12Ah |
| Prąd rozruchu | 190A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 150 |
| Szerokość (mm) | 70 |
| Wysokość (mm) | 145 |
| Mocowanie | B0 |
| Obudowa | C75 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | ET14B-BS |
322.00zł

Dostępny
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Paczkomaty Inpost: 18zł
Kurier DPD: 25zł
Kurier DPD Pobranie: 30zł
| Napięcie | 12V |
|---|---|
| Pojemność | 12Ah |
| Prąd rozruchu | 190A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 150 |
| Szerokość (mm) | 70 |
| Wysokość (mm) | 145 |
| Mocowanie | B0 |
| Obudowa | C75 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | ET14B-BS |