Informacje dodatkowe
| Producent | Exide |
|---|---|
| Rodzaj | AGM |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 180Ah |
| Prąd rozruchu | 900A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 513 |
| Szerokość (mm) | 223 |
| Wysokość (mm) | 223 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | EP1500 |
| EAN | 3661024035941 |
2,213.00zł

Dostępny
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Odbiór osobisty + montaż: bezpłatnie
Dowóz na terenie Krakowa: 30zł
Dowóz i montaż na terenie Krakowa: 150zł
| Producent | Exide |
|---|---|
| Rodzaj | AGM |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 180Ah |
| Prąd rozruchu | 900A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 513 |
| Szerokość (mm) | 223 |
| Wysokość (mm) | 223 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | EP1500 |
| EAN | 3661024035941 |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.