Informacje dodatkowe
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
|---|---|
| Napięcie | 6V |
| Pojemność | 6Ah |
| Prąd rozruchu | 40A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 100 |
| Szerokość (mm) | 55 |
| Wysokość (mm) | 110 |
| Mocowanie | B0 |
| Obudowa | C09 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | 6N6-3B-1 |
116.00zł

Dostępny
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Paczkomaty Inpost: 18zł
Kurier DPD: 25zł
Kurier DPD Pobranie: 30zł
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
|---|---|
| Napięcie | 6V |
| Pojemność | 6Ah |
| Prąd rozruchu | 40A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 100 |
| Szerokość (mm) | 55 |
| Wysokość (mm) | 110 |
| Mocowanie | B0 |
| Obudowa | C09 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | 6N6-3B-1 |