Informacje dodatkowe
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
|---|---|
| Napięcie | 6V |
| Pojemność | 11Ah |
| Prąd rozruchu | 95A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 120 |
| Szerokość (mm) | 60 |
| Wysokość (mm) | 130 |
| Mocowanie | B0 |
| Obudowa | C10 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | 6N11A-1B |
157.00zł

Dostępny
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Paczkomaty Inpost: 18zł
Kurier DPD: 25zł
Kurier DPD Pobranie: 30zł
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
|---|---|
| Napięcie | 6V |
| Pojemność | 11Ah |
| Prąd rozruchu | 95A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 120 |
| Szerokość (mm) | 60 |
| Wysokość (mm) | 130 |
| Mocowanie | B0 |
| Obudowa | C10 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | 6N11A-1B |