Informacje dodatkowe
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
|---|---|
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 16Ah |
| Prąd rozruchu | 175A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 205 |
| Szerokość (mm) | 70 |
| Wysokość (mm) | 165 |
| Mocowanie | B0 |
| Obudowa | C70 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | EB16AL-A2 |
277.00zł

Dostępny
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Paczkomaty Inpost: 18zł
Kurier DPD: 25zł
Kurier DPD Pobranie: 30zł
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
|---|---|
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 16Ah |
| Prąd rozruchu | 175A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 205 |
| Szerokość (mm) | 70 |
| Wysokość (mm) | 165 |
| Mocowanie | B0 |
| Obudowa | C70 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | EB16AL-A2 |