Informacje dodatkowe
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Rodzaj | AGM |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 105Ah |
| Prąd rozruchu | 950A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 393 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 190 |
| Mocowanie | BRAK |
| Obudowa | BRAK |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | S5A15 |
1,021.00zł


Dostępny
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Odbiór osobisty + montaż: bezpłatnie
Dowóz na terenie Krakowa: 30zł
Dowóz i montaż na terenie Krakowa: 150zł
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Rodzaj | AGM |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 105Ah |
| Prąd rozruchu | 950A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 393 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 190 |
| Mocowanie | BRAK |
| Obudowa | BRAK |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | S5A15 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.