Informacje dodatkowe
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 63Ah |
| Prąd rozruchu | 610A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 242 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 190 |
| Mocowanie | BRAK |
| Obudowa | L2 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | S5006 |
388.00zł

Dostępny
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Odbiór osobisty + montaż: bezpłatnie
Dowóz na terenie Krakowa: 30zł
Dowóz i montaż na terenie Krakowa: 150zł
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 63Ah |
| Prąd rozruchu | 610A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 242 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 190 |
| Mocowanie | BRAK |
| Obudowa | L2 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | S5006 |