Informacje dodatkowe
| Producent | Banner |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 74Ah |
| Prąd rozruchu | 680A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 278 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 190 |
| Mocowanie | BRAK |
| Obudowa | L3 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | P7412 |
410.00zł

Dostępny
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Odbiór osobisty + montaż: bezpłatnie
Dowóz na terenie Krakowa: 30zł
Dowóz i montaż na terenie Krakowa: 150zł
| Producent | Banner |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 74Ah |
| Prąd rozruchu | 680A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 278 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 190 |
| Mocowanie | BRAK |
| Obudowa | L3 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | P7412 |
junson –
właśnie mi padł ten akumulator… z tym, że zamontowany był w kwietniu 2010 roku, czyli musiał mieć ze 12 lat od wyprodukowania, dlatego zdecydowałem się kupić go znowu. Polecam go bardzo bo jak za tą cenę to parametry i jakość są na najwyszym poziomie, ogólnie akumulator lepszy niż jakieś bosche itp. wystarczy poszukać w internecie testów. Jeśli Ci się wydaje, że kupić w podobnej cenie akumulator o może nawet lepszych parametrach to będzie tylko na naklejce, profesjonalne testy, nawet ludzi z youtube nie pozostawiają złudzeń, ten akumulator doskonale trzyma pojemność, podczas, gdy 50zł tańszy po roku może mieć już 70% pojemności, a niektóre 50%, no i prąd rozruchu, tu jest może niezbyt wysoki, ale prawdziwy, co z tego, że napisane jest 700 jak te 700 ma przez 1 sekunde a potem ma 350, a banner trzyma parametry. 11 lat użytkowania mówi samo za siebie, pokażcie akumulator, który tyle wytrzyma, diesel, w Polsce, ostatnie 4 lata mało używany, rzadko jeżdżone, być może niedoładowany był i w końću padł, no ale miał 11,5 roku!