Informacje dodatkowe
| Producent | Banner |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 180Ah |
| Prąd rozruchu | 1000A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 514 |
| Szerokość (mm) | 223 |
| Wysokość (mm) | 220 |
| Obudowa | B |
| Mocowanie | BRAK |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | 68032 |
921.00zł

Dostępny
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Odbiór osobisty + montaż: bezpłatnie
Dowóz na terenie Krakowa: 30zł
Dowóz i montaż na terenie Krakowa: 150zł
| Producent | Banner |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 180Ah |
| Prąd rozruchu | 1000A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 514 |
| Szerokość (mm) | 223 |
| Wysokość (mm) | 220 |
| Obudowa | B |
| Mocowanie | BRAK |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Numer części | 68032 |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.