Informacje dodatkowe
| Producent | Megatex |
|---|---|
| Rodzaj | EFB |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 110Ah |
| Prąd rozruchu | 970A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 352 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 190 |
| Mocowanie | BRAK |
| Obudowa | BRAK |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | 6CT-110-A3 |
785.00zł

Dostępny
Dostawa:
Odbiór osobisty: bezpłatnie
Odbiór osobisty + montaż: bezpłatnie
Dowóz na terenie Krakowa: 30zł
Dowóz i montaż na terenie Krakowa: 150zł
| Producent | Megatex |
|---|---|
| Rodzaj | EFB |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 110Ah |
| Prąd rozruchu | 970A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 352 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 190 |
| Mocowanie | BRAK |
| Obudowa | BRAK |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | 6CT-110-A3 |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.